REKLAMA: euroexpo
       
Euroveletrhy
Panelák
Recepty pro každý den - Co jsme nakoupili, to si uvaříme
REKLAMA: euroexpo
REKLAMA: bvv
REKLAMA: abf
REKLAMA: Incheba Praha
REKLAMA: Terinvest
REKLAMA: Výstaviště České Budějovice
REKLAMA: Česko - německá obchodní a průmyslová komora
REKLAMA: Ostrava
REKLAMA: Mnichov
REKLAMA: Messe Duesseldorf
REKLAMA: proveletrhy
REKLAMA: Beauty Expo
REKLAMA: SOVA
REKLAMA: Diamant Expo
REKLAMA: Lipsko
REKLAMA: Trenčín
REKLAMA: PVV
REKLAMA: Flora Olomouc
REKLAMA: Agrokomplex Nitra
REKLAMA: Omnis Olomouc
REKLAMA: incheba Bratislava
REKLAMA: Eurocentrum Jablonec
   
Panelák
V roce 2011 navazujeme na předchozí úspěšná vydání časopisu Panelák , který se profiluje jako souhrn zajímavých informací, tipů a inspirací pro rekonstrukci panelových bytů a regeneraci panelových sídlišť.
Je určen pro obyvatele, majitele či správce panelových domů, čemuž odpovídá také distribuce.

V distribuci, která se osvědčila v minulosti zachováváme tři zásadní směry:

- direkt mailing do schránek obyvatel vybraných lokalit
- rozesílání dle databáze bytových družstev (území celé ČR) a Společenstev vlastníků
- stavební veletrhy a výstavy s tématikou bydlení apod.

První směr představuje efektivní způsob distribuce, který je v našem případě ještě podpořen faktem, že na každém čísle úzce spolupracujeme s Městským úřadem příslušné části Prahy. V minulosti to byly například MČ Praha 11 - Jižní Město, Praha 6 - Řepy, Praha 13, Praha 9 a také třeba Magistrát města Plzeň či MÚ Slaný. Druhý směr, tedy bytová družstva, je daný tím, že družstva patří k významným vlastníkům panelových domů a to samé lze dnes říci o Společenstvech vlastníků.
Šíření časopisu na významných stavebních veletrzích a výstavách je pak dán skutečností, že jsme vydavatelství zabývající se především veletržní tématikou a vydáváme dvouměsíční periodikum Českomoravské veletrhy. Spolupracujeme se všemi významnými výstavními areály a veletržními společnostmi. Navíc na takto zaměřených výstavách se předpokládá spektrum zájemců o nové trendy, technologie a možnosti ve stavebnictví a v bytových interiérech.

Všechna čísla Paneláku budou opět informovat o materiálech, výrobcích, technologiích a službách, které mohou napomoci humanizaci „panelového bydlení“. Kromě sanací a úprav samotných domů se zaměříme i na zajímavé tipy z oblasti bytového vybavení, které je svým designem, zpracováním a rozměry vhodné do panelových bytů. Panelák by měl obsáhnou oblasti:

- sanace a ošetření betonu, problematiku plochých střech, zateplení fasády, rekonstrukce lodžií a balkonů, budování nástaveb, řešení vstupů, modernizaci výtahů, úpravy bytových jader, koupelen, kuchyní a předsíní, výměny oken, dveří, podlah a celé spektrum interiérového vybavení.

Rozsah a formát: 32 barevných stran A4, tištěno na křídě - LVC 80 g

Vydávání Paneláku, jehož první číslo vyšlo v roce 1998 několikrát vyústilo i v uspořádání specializované expozice Panelák na několika veletrzích a výstavách - např. FOR ARCH Praha, Habitat, Pragointeriér apod. (viz sekce SLUŽBY - Vystavovatelská činnost)
:: Panelák, číslo 36_2011 ke stažení
:: Panelák, číslo 37_2012 ke stažení
:: Panelák, číslo 38_2012 ke stažení
:: Panelák 39/2012
:: Panelák 40/2013
:: Panelák 42/2013 -poslední číslo ke stažení
       
REKLAMA: ban1
REKLAMA: ban2
Copyright ©2005: Českomoravské veletrhy, V Závětří 4, 170 00 Praha 7, tel/fax: 266 791 550, tel.: 266 791 551, e-mail: info@cmveletrhy.cz